MTÖ Sverige AB
Öztürk, Metin
+46720142314
PER HALLSTRÖMS VÄG 12
13139 NACKA
Godkänd för F-skatt
Registrerade för Moms
Skuldsaldo 0 kr
Godkänd kredithistorik
Välkommen till MTÖ Sverige AB
Referensjobb är exempel på uppdrag som företaget har utfört och själva lagt upp i sin företagsprofil.
Notera att företagen själva lägger upp de kvalitetsstämplar de vill berika sin profil med. Offerta gör vissa stickprov, men för att vara säker kan du själv be företaget styrka tillhörighet. På de flesta branschorganisationernas hemsidor kan söka i medlemsregister för att verifiera medlemskap (se länk för respektive stämpel).

Företaget har en ansvarsförsäkring.
I vilket försäkringsbolag ligger försäkringen?
Tyrgg-hansa
Upp till vilket belopp är företaget försäkrat?
20.000 000

Tillstånd för att riva, sanera och hantera asbest.

Astma- och Allergiförbundet vill öka kunskapen hos andra om hur det är att ha ett osynligt handikapp som astma och allergi.

AA (Dubbel-A) är den högsta rating ett handels-, kommanditbolag och enskild firma kan få. För aktiebolag krävs det att omsättningen är över 1 miljon och nyckeltalen ligger över branschens genomsnitt

Utbildning för rivning, sanering och hantering av asbest.

Medlem i Företagarna - Sveriges största företagarorganisation.

Företaget får bedriva internationell trafik inom EU/EES